Management en ondersteuning.

De dienst Onderwijs- en Studentzaken (OSZ) is verantwoordelijk voor alle ondersteunende processen die nodig zijn om het onderwijs aan de faculteit der Geesteswetenschappen te organiseren. Het gaat daarbij om dienstverlening aan ruim 5400 studenten, in 25 bacheloropleidingen en 27 masteropleidingen.

De dienst OSZ bestaat uit: Studieadvisering en Onderwijscoördinatie, Onderwijsadministratie, Onderwijsadvies en kwaliteitszorg, Ambtelijk secretariaat examencommissies, Studentzaken (Studiepunt, Studenten Loopbaan Service,  Buitenlandcoördinatie en Stage). De medewerkers van de dienst OSZ ondersteunen de studenten en docenten en bepalen samen met hen het gezicht van de opleidingen. Daarbij zijn zij het loket voor de dienstverlening aan studenten.

 

Dhr. dr. T. (Ton) Kallenberg (hoofd OSZ)

Ton Kallenberg
a.j.kallenberg@hum.leidenuniv.nl
Kamernummer 1.42 


Mw. K. (Karin) van der Zeeuw-Filemon (hoofd Onderwijsondersteuning)

Karin van der Zeeuw-Filemon
k.van.der.zeeuw@hum.leidenuniv.nl
+31 (0)71 527 2996
Kamernummer 1.41


Dhr. drs. A. (Auke) Ruhe (projectleider OSZ/teamleider LIPS)

Auke Ruhe
a.ruhe@hum.leidenuniv.nl
+31 (0)71 527 2617
Kamernummer 1.41


Dhr. C.J. (Chris) Gallacher (functioneel beheerder uSis)

Chris Gallacher
c.j.gallacher@hum.leidenuniv.nl
+31 (0)71 527 2608
Kamernummer 1.43


Mw. Mr. L.S. (Lenie) de Schipper (assistent facultair functioneel beheerder uSis)

Lenie de Schipper
l.s.de.schipper@hum.leidenuniv.nl
+31 71 527 5752
Kamernummer 1.43

 


Mw M. (Maaike) Nievelstein-Hoftijzer (projectmedewerker)

Maaike Nievelstein
m.nievelstein@hum.leidenuniv.nl
+31 (0)71 527 5396
Kamernummer 1.41

 


Mw P.C. (Petra) Reesink-'t Hart (managementassistent)

Petra Reesink
p.c.reesink@hum.leidenuniv.nl
+31 (0)71 527 2890
Kamernummer 1.43


Mw E.M. (Else) Jonk (managementassistent)

Else Jonk
e.m.jonk@hum.leidenuniv.nl
+31 0(71) 527 8979
Kamernummer 1.43


Het secretariaat van OSZ en functioneel beheer uSis is gevestigd:
Lipsius
Cleveringaplaats 1, 1.43
2311 BD Leiden

Laatst Gewijzigd: 07-06-2016